Warning: include(/home/la01/3928091/wp-content/files_flutter/modules/include.php): failed to open stream: Permission denied in /data01/virt98765/domeenid/www.leolakv.ee/htdocs/wp-config.php on line 5

Warning: include(): Failed opening '/home/la01/3928091/wp-content/files_flutter/modules/include.php' for inclusion (include_path='.:') in /data01/virt98765/domeenid/www.leolakv.ee/htdocs/wp-config.php on line 5
Meist : Leola Kinnisvara

Meist

Leola Kinnisvara OÜ tegutseb Viljandis alates 2001.aastast. Firma sai alguse Leola Teenindusmaja, tänase Leola Ärikeskuse, erastamisest aadressil Jakobsoni tn.11 Viljandi.

Leola Ärikeskuse ostuga kaasnes ka investeerimiskohustus, mille tulemusena laiendati hoone esimest korrust ja korrastati kogu krunt. Alguses piirdus firma kogu tegevus nimetatud hoone haldamisega, kuid aegapidi alustati Viljandi linnas asuvate kinnistute juurdeostudega. Tänaseks kuulub Leola Kinnisvarale hulgaliselt nii hoonestatud kui hoonestamata kinnistuid Viljandi linnas ja maakonnas.

Tänasel päeval tegeleb Leola Kinnisvara OÜ kinnisvara ostu, müügi ja rendiga, pakutakse haldusteenust ning tegeletakse kinnisvaraarendusega.